استفاده از ماژول dy-sv17f

7 ماه قبل
69 بازدید

0

سلام ببخشید درباره ماژول پخش صدا DY-SV17F چند تا سوال داشتم :

1 - میشه این ماژول رو مستقیم با کابل رابط به usb لپ تاپ وصل کرد و روش فایل ریخت؟ اخه در مقاله راه اندازی این ماژول توی خود این سایت یکی توی نظرات گفته بودن که بعد از این کار ماژول سوخته و یکی هم در یک مقاله خارجی گفته بود که پنج ولت برق رو با 10 کا مقاومت وصل کنید

2 - یکسری فایل در کامپیوتر من در لحظه دانلود میشن و میخوام که همون لحظه هم پخش بشن در این ماژول منظورم اینطوری نباشه که من از قبل توش یکسری فایل بریزم میخوام در لحظه بریزم و با استفاده اردوینو یا ... اون رو پخش کنم چطوری ؟ مثلا این ماژول رو اگر به لپ تاپ وصل کرد ( البته اگه بشه ) فکر کنم یک درایوی ساخته میشه  که میشه توی اون فایل ریخت ، میشه با استفاده از پایتون اون فایلی رو که در کامپیوتر هست به درایو که ماژول رو به لپ تاپ وصل کردم انتقال بدم ؟ یا مثلا یک جوری فایل رو به اردوینو انتقال بدم و از طریق اردوینو به اون ماژول انتقال بدم ؟ در هر صورت اگر میشه یک روشی بگید ؟

3 - در صورتی که میشه مورد دوم رو اجرا کرد میشه اتصالات رو بگید ؟ و مقاومت ها و ... برای راه اندازی با اردوینو میگم و اگر  هر وقت روشن میشه به کامپیوتر وصل بشه برای انتقال فایل ( توی سوال دو گفتم ) فکر نمیکنم دیگه به تغذیه نیاز باشه لطفا این رو هم مد نظر قرار بگیرید 

خیلی ممنونم  بابت پاسخگویی :)

09 مهر 02 در 12:14
امیرعباس موسوی
15

افزودن دیدگاه

1 پاسخ ثبت شده است
1

با سلام.

بله می توانید با اتصال این ماژول به کامپیوتر از طریق کابل میکرو USB، فایلهای صوتی خود را به آن منتقل کنید.

اما برای خودکار کردن این فرایند، باید یک فایل .bat بسازید.

برای این کار می توانید از سایتهای زیر کمک بگیرید.

لینک 1

لینک 2

10 مهر 02 در 05:46
مجید مرآتی
579

خیلی ممنون از راهنمایی تون فقط ببخشید بعد از اتصال به کامپیوتر برای پخش فایل باید به اردوینو هم وصل بشه وقتی به اردوینو وصل شد دیگه نیازی نیست کابل های تغذیه رو از اردوینو به اون وصل کنم ؟  – امیرعباس موسوی 02-07-10 در 11:35

اگر میخواهید از طریق آردوینو صدا های ذخیره شده را پخش کنید پیشنهاد میکنم تغذیه را نیز از خود برد آردوینو بگیرید، در سایر موارد اعلام کنید تا به شما توضیح بدهم. توجه داشته باشید که هم زمان به سیستم و آردوینو وصل نکنید.  – محمد دمیرچی 02-07-12 در 05:24

افزودن دیدگاه

انجمن کافه‌ربات © 1400