اردینو (UNO)

3 ماه قبل
34 بازدید

0

سلام وقتتون بخیر، میخواستم بدونم ایا میشه ماژول کنترلر دما(XH-W1209) را به برد اردینو وصل کنم؟ و این که پین های رله که K0 و K1 هستش چطور باید متصل بشه به یک المنت؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده

01 بهمن 02 در 07:23
محمدرضا یزدی
1

افزودن دیدگاه

1 پاسخ ثبت شده است
-1

با سلام.

اگر منظور شما این برد باشد، یکی از پایه های ترانزیستور درایور سیم پیچ رله را با یک مقسم مقاومتی 10 و 20 کیلواهمی به یکی از پایه های آردوینو وصل کنید.

K0 را به فاز وصل کنید. K1 را به یک سر المنت وصل کنید. سر دیگر المنت را نیز به نول وصل کنید.

اگر المنت شما 12 ولتی است، در آن صورت می توانید K0 را به فاز، K1 را به یک سر المنت و یکی از پایه های آردوینو (با مقسم مقاومت گفته شده) وصل کرده و سر دیگر المنت را به نول وصل کنید.

02 بهمن 02 در 07:41
مجید مرآتی
579

سلام مجدد، ببخشید منظورتون اینه کهاز مقاومت ۱۰ کیلو اهمی استفاده کنم؟ یا ۲۰ کیلو اهمی؟، روی اون پایه ای که وصل میکنم به اردینو  – محمدرضا یزدی 02-11-02 در 10:55

باید یک مقسم مقاومتی با مقاومتهای 10 و 20 کیلواهمی ایجاد کنید. دوتا مقاومت را به هم سری کنیم. یک سر آن را به این پایه ترانزیستور وصل و سر دیگر را به GND وصل کنید. پایه وسط (محل اتصال دو مقاومت سری) را به پایه میکروکنترلر وصل کنید.  – مجید مرآتی 02-11-02 در 11:14

افزودن دیدگاه

انجمن کافه‌ربات © 1400