چگونه می توان از طریق بلوتوث دیتای متناوبی را به اندروید ارسال کرد؟

2 ماه قبل
42 بازدید

0

ضمن عرض سلام

بنده با استفاده از برد esp 32 دیتایی را از ماژول ژیروسکوپ می گیرم و از طریق بلوتوث کلاسیک به گوشی اندرویدی ارسال می کنم

دیتا بعد از چند ثانیه که ارسال میشود ، حدود یک الی دو ثانیه متوقف شده و مجددا شروع به ارسال می کند و این سیکل ادامه پیدا می کند و به صورت متناوب انجام نمی شود!

لطفا بفرمایید چگونه می توانم این مشکل را برطرف کنم.

ممنون از وقتی که منظور می فرمایید...

25 بهمن 02 در 01:24
ابوالحسن نیکوصفت راد
1

افزودن دیدگاه

1 پاسخ ثبت شده است
0

با سلام

از آنجایی که از ESP32 استفاده میکنید. پیشنهاد میکنم از  BLE استفاده کنید که به صورت سرویسی می باشد و می تواند دیتا را با ریتم بهتری برای شما ارسال کند.

مورد بعدی نیز امکان دارد در کد خود از دیلی استفاده کرده باشید.

یا بافر برنامه ای که دارد برنامه میخوانید یا بافر فرستنده به دلیل حجم داده به محدودیت میخورد و تحت فشار باشد و برای همین این موارد پیش می آید.

28 بهمن 02 در 06:24
محمد دمیرچی
3630

سلام نرم افزار را بر روی گوشی دیگری تست کردم و اوکی بود و توقفی پیش نمی آمد با بلوتوث کامپیوتر هم مشکلی نبود به نظر شما موضوع بافر می تواند با مدل گوشی (مدل بلوتوث) متفاوت شود یعنی یک بلوتوث بافر بیشتر و یک بلوتوث بافر کمتری داشته باشد یا اینکه مشکل از نظر خود بلوتوث و ایراد در چیپ بلوتوث است؟ و آیا اصولا امکان افزایش بافر وجود دارد؟  – ابوالحسن نیکوصفت راد 02-11-28 در 09:55

هر 2 این موارد شدنی هستند، بافر به میزان فضای ذخیره‌سازی گفته می شود و امکان دارد در نسخه های اندروید های مختلف با توجه به گوشی کم و زیاد شده باشد.قطعه سخت افزای نیز میتواند درگیر باشد.  – محمد دمیرچی 02-11-28 در 01:49

با توجه به مواردی که فرمودین آیا کدی هست که بتوان با آن بافر را مدیریت یا افزایش داد که نرم افزار روی طیف وسیع تری از گوشی ها قابل استفاده باشد؟  – ابوالحسن نیکوصفت راد 02-11-29 در 07:27

این مربوط به کد نمی باشد، بیشتر به سیستم عامل می باشد و شاید بتوانید با روت کردن گوشی بتوانید آن را دستکاری کنید  – محمد دمیرچی 02-12-01 در 05:58

ممنونم عزیزم بابت وقتی که گزاشتی  – ابوالحسن نیکوصفت راد 02-12-01 در 07:14

خواهش میکنم  – محمد دمیرچی 02-12-01 در 07:59

افزودن دیدگاه

انجمن کافه‌ربات © 1400