اتصال سنسور سرقت وایرلس به آردینو

2 ماه قبل
50 بازدید

0

سلام ما یک سنسور سرقت وایرلس دارم که روش‌نوشته شده ۳۱۵ مگاهرتز، چطور میتونم این رو به آردینو وصل کنم و برنامه ریزیش کنم که وقتی از خونه خارج میشیم فعالش کنم که دزد اوند آژیر بزنه و وقتی منزلیم غیر فعالش کنم؟

13 تیر 03 در 08:30
راحله
1

افزودن دیدگاه

1 پاسخ ثبت شده است
0

با سلام

اینکه دزدگیر نوشته شده است 315 منظور آن نیست که میتوانید با استفاده از این فرکانس آن را پروگرام کنید.

منظور این می باشد که فرکانس ارتباطی این ماژول با سنسور هایی که داخل خانه نسب شده است 315MHz می باشد.

پیشنهاد نمیکنم برد اصلی را پروگرام بنمایید چون در این شرایط شما از برنامه اصلی که از قبل بر روی برد بوده است اطلاعی ندارید و همچنین نحوه پروگرام کردن نیز مهم می باشد.

16 تیر 03 در 06:57
محمد دمیرچی
4030

ممنون نمیخوام چشمی رو پروگرام کنم، می خوام وصلش کنم به آردینو و برنامه ای بنویسم که وقتی فرمان فعال سازی دزدگیر را دادم چشمی فعال بشه  – راحله 03-04-16 در 07:27

متوجه شدم، مشابه توضیحات سری قبلی که برای درب پارکینگ انجام دادید باید با گیرنده 315 کد را پیدا کنید و با توجه به دیتا هایی که ارسال می شود عملیات هایی که نیاز دارید را انجام بدهید و اگر خواستید به جای سنسور ها دیتا ارسال کنید میتوانید از فرستنده 315 نیز برای این موضوع استفاده کنید.  – محمد دمیرچی 03-04-16 در 08:02

افزودن دیدگاه

انجمن کافه‌ربات © 1400