مشکل آپلود کد برروی دیجی اسپارک

1 ماه قبل
43 بازدید

0

یه برد دیجی اسپارک از کافه ربات تهیه کردم دیروز به دستم رسید
امروز برای تست به لپ تاپ زدم همونطور که میدونید سایت digistomp سال ها هستش که آفلاین شده و از اونجا نتونستم ادیشنال بورد رو اضافه کنم پس از یه آدرس دیگه به اسم 
http://drazzy.com/package_drazzy.com_index.json
استفاده کردم و از پلاگین بورد منیجر ATTinyCore
درایور های مورد نیاز رو هم نصب کردم
یه اسکچ برای تست به عنوان مثال ال ای دی چشمک زن میخوام روی برد بریزم و با ارور
Failed uploading: uploading error: exit status 0xc0000135
بنظر میرسه چندنفر داخل اینترنت این مشکل رو با استفاده از USBHub ورژن 2.0 حل کردن چون میگفتن با یو اس بی 3 سازگار نیست ولی پرت های من همه یو اس بی 2 هستن و یو اس بی هابی در دسترس ندارم (جدا ازینکه بورد نباید این شکلی بازی در بیاره)
خواستم ببینم جایی کار رو اشتباه انجام دادم یا نه؟
راه حلی هستش یا قطعه معیوبه

(چه با وصل کردن بورد قبل زدن آپلود و چه بعد از زدن آپلود تست کردم فرقی نکرد)
همچنین از گزینه Programmer های مختلف داخل Arduino IDE استفاده کردم و بازم مشکل حل نشد

1 ماه قبل
NotEduCo342
7

افزودن دیدگاه

1 پاسخ ثبت شده است
1

با سلام

در مرحله اول پلاگین ATTinyCore مربوط به پروگرام کردن میکرو های ATTiny در پروتکل ISP می باشد. برای برد های دیجی اسپارک طراحی نشده است (اگر بوتلودر برد شما بپرد با استفاده از این پلاگین و مبدل مناسب می توانید دوباره بوتلودر را نصب بکنید)

برگردیم بر سر موضوع اصلی 

دامنه digistump تا چندی پیش کار میکرد و بدون مشکل به کار خود ادامه میداد. که با استفاده از این لینک برای اضافه کردن پکیج ها استفاده میشد

حال که کار نمیکند راه جایگزین استفاده از گیت هاب برای تنظیم این متغییر می باشد.

شما میتوانید از طریف این لینک برای اضافه کردن لینک پلاگین های این محصول اقدام بکنید.

ادامه مراحل را طبق این آموزش  میتوانید به جلو بروید.

1 ماه قبل
محمد دمیرچی
4090

خب بعد از انجام دادن مراحلی که فرمودید تونستم به پیام Plug in device now... (will timeout in 60 seconds) برسم اما وقتی این پیام رو نشون میده سریع مینویسه Done Compiling. و اجازه نمیده دیجی اسپارک رو وصل کنم تا کد رو روش آپلود کنه  – NotEduCo342 03-06-28 در 10:18

بعد 3 ثانیه وصل بودن دیجی اسپارک هم ویندوز بهم ارور USB device not recognized میده  – NotEduCo342 03-06-28 در 11:57

بعد از پایین تر اوردن ورژن آردوینو و دنبال کردن مراحلی که گفتید الان آردوینو IDE منتظر وصل شدن بورده و مشکلی نداره اما وقتی دیجی اسپارک رو وصل میکنم ویندوز شناساییش نمیکنه با اینکه همه درایور هاش نصبن و آماده  – NotEduCo342 03-06-28 در 09:33

افزودن دیدگاه

انجمن کافه‌ربات © 1400