تغییر پتانسیومتر ماژول رگولاتور اتوماتیک DC به DC کاهنده - افزاینده LTC3780 مناسب برای شارژرهای خورشیدی

15 روز قبل
33 بازدید

0

سلام. خدا قوت  . بجای پتانسیومتر های 200کیلو و 500 کیلو روی ماژول از چه ولوم 10 دوری میتوانم استفاده کنم؟

ولوم 10 دور 500 کیلو و 200 کیلو در بازار موجود  نیست.

دلیل این کار فاین کردن کنترل ولتاژ و جریان میباشد.

لینک کالا :

https://thecaferobot.com/store/ltc3780-automatic-buck-boost-power-supply-stabilizer-solar-charging-module

15 روز قبل
محمود پارسایی ادیب
1

افزودن دیدگاه

1 پاسخ ثبت شده است
0

با سلام

پیشنهاد میکنم این مقاله را مطالعه بفرمایید. در صورتی که سوالی بازهم بود بفرمایید بیشتر شما را راهنمایی بنماییم.

ویرایش اول:

اگر هدف شما استفاده از مولتی ترن دیگری به جای مولتی ترن قرار داده شده روی ماژول هست. حداقل باید از مقاومت همان مولتی ترن یا بیشتر استفاده بکنید. چون مقدار های کمتر امکان دارد بازه تنظیم خروجی را دچار اختلال بکند.

اگر هدف شما استفاده از پتانسیومتر های معمولی هست همین مقاله ای که برای شما فرستادم میشود

اگر میخواهید از 2 عدد مقاومت مولتی ترن با مقدار کمتر استفاده بکنید باز هم مشابه مقاله میتوانید 2 عدد قرار بدهید تا مقدارش به حد کافی برسد

15 روز قبل
محمد دمیرچی
4090

سلام . لطف کردید. مقاله ارایه شده ، انواع روش اتصال پتانسیومتر میباشد. منظور من ولوم جایگزین برای پتانسیومتر های نصب شده روی ماژول هست.  – محمود پارسایی ادیب 03-07-10 در 11:51

افزودن دیدگاه

انجمن کافه‌ربات © 1400