رله تاخیر در وصل 12 ولت

14 روز قبل
43 بازدید

0

درود ، بنده یک ماژول رله تاخیر در وصل ۱۲ ولت دارم که مجهز به مولتی ترن است میخوام به جای ۰تا ۱۰ ثانیه ۷ ساعت وصل آن به تاخیر بیوفتد چه مدل خازنی با خازن اصلی آن سری کنم؟ (خازن خودش ۱۰۰ میکرو فاراد است)

14 روز قبل
هادی جوانپور
1

افزودن دیدگاه

1 پاسخ ثبت شده است
0

با سلام

در این ماژول ها حداکثر تایمی که احتمالا به آن برسید در حد چند دقیقه باشد

برای مواردی که نیاز به تنظیم دقیق و زمانی طولانی هستند ماژول های زیر پیشنهاد میشوند

ماژول تایمر 12 ولت قابل تنظیم همراه با رله و نمایشگر

ماژول تایمر 30-6 ولت قابل تنظیم همراه با رله و نمایشگر

ماژول ساعت و تایمر 5 تا 60 ولت همراه با خروجی رله و نمایشگر

ماژول رله تایمر XY-LJ02

ویرایش اول:

از این ماژول استفاده کرده اید؟؟

این را نیز در نظر داشته باشید که ماژول های فتوسل رله ای نیز به زودی موجود می شود.

ماژول رله فتوسل XH-M131

11 روز قبل
محمد دمیرچی
4090

بنده این ماژول ها رو تهیه کردم اما این ماژول ها برای استفاده طولانی مدت دچار اشکال میشوند مثلا بنده از بخش تریگر ماژول رله تایمر دار استفاده کردم اما وقتی پس از چند ساعت فعال بودن تریگ آن را فعال میکنم ماژول هیچ تغییری نمیکند و به اصطلاح خروجی 1 منطقی نمیشود  – هادی جوانپور 03-07-14 در 10:32

مود ماژول را به درستی تنظیم کرده اید؟؟ در چه مودی قرار داده اید؟ و دقیقا بفرمایید که شرایطی که میخواهید به چه صورت باشد را توضیح بدهید تا بررسی آن انجام شود. - با ویرایش سوال میتوانید این موارد را انجام بدهید.  – محمد دمیرچی 03-07-15 در 02:12

بنده از بخش تریگر ماژول تایمر استفاده کردم بخش تریگر آن را به فتوسل وصل کردم اما وقتی فتوسل فعال میشود تریگر عمل نمیکند که تایم آن شروع کار کند از مد p3.1 استفاده کردم  – هادی جوانپور 03-07-15 در 12:53

فتوسل 2 نوع قطعه هست یکی ماژول فتوسل که خروجی دیجیتال دارد - یکی هم سنسور فتوسل که به صورت آنالوگ خروجی اش بر اساس میزان نور تغییر میکند. از کدام مورد استفاده کرده اید؟؟  – محمد دمیرچی 03-07-16 در 03:58

از ماژول فتوسل استفاده کردم فکر نکنم مشکلی در فتوسل باشه مشکل در تایمر هست  – هادی جوانپور 03-07-16 در 07:27

پاسخ ویرایش شد  – محمد دمیرچی 03-07-18 در 07:35

افزودن دیدگاه

انجمن کافه‌ربات © 1400