برد پاوربانکم رو چیکارش کنم؟

2 سال قبل
615 بازدید

0

با سلام من یه پاوربانک دارم که باتری هاش بادکردگی پیدا کرده بود و مجبور به دور انداختن شون شدم بردش سالمه تا چند تا باتری میشه بهش متصل کرد و چه نکاتی رو باید مد نظر داشته باشم نوع پاوربانک 2c 20000 میلی آمپری شیائومی هستش

09 اسفند 00 در 06:42
سیامک فرجادی
1

افزودن دیدگاه

1 پاسخ ثبت شده است
0

سلام

با توجه به بسته شده بودن باتری ها به مدار پاور بانک شما می توانید باتری برایش تهیه کرد.

اکثر پاور بانک ها باتری هایشان را به صورت موازی متصل کرده اند اما گاها پیش می آید که به صورت 2 سل وصل کرده باشند.

اگر پد های وصل کردن باتری ها به برد 2 عدد می باشد یعنی باتری های شما به صورت موازی وصل شده اند و کافی است باتری هایی که خریداری میخواهید بکنید را به صورت موازی (یعنی تمام مثبت ها به هم و منفی ها به هم وصل شوند) متصل کنید و به صورت کلی به برد پاور بانک خود وصل کنید.

ظرفیت پاور بانک شما نیز به ظرفیت باتری های مورد استفاده شما بستگی دارد اما به صورت کلی اگر کمتر یا بیشتر از ظرفیتی که بر روی پاور بانک خورده است باتری تهیه کنید مشکلی به وجود نمی آورد و حتی اگر بیشتر هم باشد مدت زمان شارژ پاور بانک شما بیشتر می شود و از آن طرف هم مدت زمان شارژ دهی و دفعات شارژ باتری شما نیز بیشتر می شود. از این رو ظریفت باتری دست خود شما می باشد.

در صورتی که تعداد پد هایی که باتری به برد پاور بانک وصل می شود بیشتر از 2 عدد می باشد عکس برد پاور بانک خود را ارسال کند تا بررسی کنم

09 اسفند 00 در 01:22
محمد دمیرچی
3730

افزودن دیدگاه

انجمن کافه‌ربات © 1400