خرابی اداپتور مانیتور

10 ماه قبل
79 بازدید

0

سلام من یه مانیتور ایسوس mx279h دارم اداپتوری هست خراب شده اداپتورش ولتاز 19 3.42 امپره یه مدل دیگه مانیتور ایسوس mx29heدارم که 2.1 امپره ایا اداپتورشو بزنم به اون میسوزه؟ و سوال دیگم اینه بعضی لپ تاپ ها هم همین مدل امپر رو بعنوان شارژر دارن ایا اداپتور صرفا شارژم میکنه؟ یا شارژر کار اداپتور مانیتور رو انجام میده؟

02 تیر 02 در 10:53
آرش شکرانه
11

افزودن دیدگاه

1 پاسخ ثبت شده است
0

با سلام

در زمینه تغذیه ملاک اول شما ولتاژ می باشد.

یعنی هر آدابتوری که میخواهید استفاده کنید تا زمانی که ولتاژ یکسانی داشته باشند مشکلی ندارد.

مساله بعدی جریان می باشد.

وقتی آدابتور قبلی اش 3.5 آمپری می باشد یعنی برای کارکرد احتمالا حدودا 2 الی 2.5 آمپر به صورت ثابت میکشد.

امکان دارد با این آدابتوری که اعلام کرده اید روشن نشود یا روشن هم بشود صفحه پر پر بزند که فشار به آدابتور می آورد.

در صورتی که آدابتوری را دارید که ولتاژ آن نیز 19 ولت می باشد اما جریان آن بالاتر از 3.5 آمپر می باشد مشکلی ندارد می توانید از آن استفاده کنید.

این زیاد بودن جریان محدودیت ندارد. شما حتی 19 ولت 100 آمپری را به دستگاه خود وصل کنید ، دستگاه شما در حدود 2.5 آمپر مورد نیازش را از منبع میگیرد.

03 تیر 02 در 06:07
محمد دمیرچی
3670

اهان پس اداپتور اون مانیتور سالمه رو بزنم خرابش میکنه باوجود 2.1 امپر بودن ممنونم  – آرش شکرانه 02-04-03 در 06:25

امکان داره کار کنه ولی فشار میاره به آدابتور ، خواهش میکنم  – محمد دمیرچی 02-04-03 در 06:39

افزودن دیدگاه

انجمن کافه‌ربات © 1400